€10 za noc
€10 za noc
Traveller's Inn Seville, Sevilla, Spain

Traveller's Inn Seville

Sevilla (Seville), Spain - Calle Augusto Plasencia, 5
4.0   

Přečtěte si 1 recenzi

 • Prvotřídní zaměstnanci
 • Velmi bezpečné prostředí
 • Skvělá hodnota
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Bonito lugar ... El Hostel es muy agradable... con su arquitectura típica Sevillana y unas terrazas muy guapas para tomar una cervecita por la noche.
Las habitaciones son lo justo para dormir. Hay unos lockers individuales con llave para dejar los bolsos.
Est&aacu ...

Popis - Níže jsou pěší trasu do našeho hostelu od všech příjezdu míst.  Nacházíme se na

Cestovatel Inn Seville je krásná nová ubytovna pro Backpackers a cestovatele, která nabízí sdílené a soukromé pokoje, zábavní služby a nejlevnější ceny ve městě. To se může pochlubit prostornou společné prostory, moderní vybavení kuchyně, střešní a terasa s fantastickým výhledem, kde si můžete vychutnat pivo nebo opalovat se v srdci jedné z nejživějších barrios Sevilla je. Patří sem rovněž uzamykatelné skříňky, ložní prádlo, ručníky, snídaně zdarma, internet zdarma terminály a wifi, spoustu aktivit pro cestovatele, studené nápoje, kávu a ještě mnohem více!

Jsme v centru města, pár minut chůze od katedrály (Giralda) a hned vedle náměstí, vojtěška, kde je mnoho nočních tapas barů a klubů s rušným nočním životem. Hostel je velmi blízko k hlavním atrakcím Seville a nachází se v historickém centru. Byl postaven před 500 lety jako židovský panské sídlo, byl vyzdoben svobodu keramiky a azulejos jako odraz jeho multikulturní historického pozadí.
 
Nabízíme přátelský a vždy ochotný personál (zkušený Backpackers sami), kteří chápou filozofii cesty a my se budeme snažit, aby vaše cesta, jak příjemné je to možné.

Jsme v centru města v těsné blízkosti hlavní atrakce v Seville, můžete jít pěšky, aby všude, kam chcete, a na místech se v plaza de la Alfalfa kde najdete mládeže ambient a noční život s mnoha TAPAS barů a klubů, všechny v blízkosti hostelu.
V ubytovně je starý dům stavěl 500 lety, časté ČINNOST V Inn Seville CESTOVNÍ:

ZDARMA TOUR
Popis: přibližně 2 hodiny chůze základní trasa historického Seville. Když cesta skončí Průvodce přijímá dobrovolné příspěvky.

Hospůdky
Popis: nechte se vést na noc na místních barů se výstřel na každém jeden. Váš noc skončí v nočním klubu (discoteca) v centru města.

Pití NOCÍ
ZDARMA pití (sangria v ceně!) Přímo v naší ubytovně.

A mnoho dalších!

  je možné zrušit rezervaci 48 hodin před dnem příjezdu. Jakékoliv cancelations po této době (až v den příjezdu), bude účtována první noc na ubytování. Cancelations provedeny v den příjezdu bude účtována první 2 noci ubytování (v případě, že rezervace je delší než na jednu noc).

  Ty může zrušit svou rezervaci 48 hodin před datem příjezdu. Jakékoli zrušení dojde po této době (až v den příjezdu), bude účtována první noc. Storna provedena v den příjezdu bude účtován ubytování dvě noci '(v případě, že rezerva je víc než jednu noc).

O radu čas příjezdu.
Recepce od 9:30 do 23:30 hodin
(Recepce uzavřena pro přestávka 15:30 až 16:30)
Check-in od 13:00 do 23:30
pro check-in mimo tyto hodiny, prosím, aby se s námi-Úprava přes e-mail nebo telefon

Skříňky a dveře klíče pro naše zákazníky jsou k dispozici 24 hodin denně, aby mohli přicházet a odcházet, jak se jim zachce.

 • Traveller's Inn Seville, Sevilla, Spain, Spain hotely a ubytovny
 • Traveller's Inn Seville, Sevilla, Spain, Hotely na seznamu světového dědictví UNESCO v Sevilla
Prostor
 • Typ majetku: Níže jsou pěší trasu do našeho hostelu od všech příjezdu míst.  Nacházíme se na
 • Níže jsou pěší trasu do našeho hostelu od všech příjezdu míst.  nacházíme se na pokoje / jednotky: 7
 • Rok postavený: 1980
 • Renovovaný: 2000
Níže jsou pěší trasu do našeho hostelu od všech příjezdu míst.  nacházíme se na ubytování

Nejnižší dostupná cena: €10

2 lůžka Soukromá koupelna 6 lůžek kolej 6 lůžek kolej Žena kolej Míchaný kolej
 • Přihlaste se po: 1:00pm
 • Podívejte se předtím: 11:30am

Níže jsou pěší trasu do našeho hostelu od všech příjezdu míst.  nacházíme se na vybavení

Letiště vyzvednutí BBQ oblasti Snídaně v ceně internet bezdrátový internet (zdarma) Prádelna / komorník služby Setkání příslušenství No curfew otevřeno 24 hodin Bezpečnostní schránka

Vybavení pokojů

Balkony Hodiny radio Faxové služby internet Železo / žehlicí prkno Šatní skříně Mikrovlnné Lednice


Sousedství
Body zájmu
 • San Isidoro církev
 • 0 km
 • Plaza Alfalfa
 • 0, 1 km
 • Katedrála Seville a Giralda
 • 0, 7 km
 • Plaza Nueva a radnice
 • 0, 5 km
 • Alcazar
 • 0, 6 KM
 • Bullring a Tower of Gold
 • 1 KM

Politiky
Podrobnosti o ceně

€10 - 50 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCard

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

• je možné zrušit rezervaci 48 hodin před dnem příjezdu. Jakékoliv cancelations po této době (až v den příjezdu), bude účtována první noc na ubytování. Cancelations provedeny v den příjezdu bude účtována první 2 noci ubytování (v případě, že rezervace je delší než na jednu noc).

• Ty může zrušit svou rezervaci 48 hodin před datem příjezdu. Jakékoli zrušení dojde po této době (až v den příjezdu), bude účtována první noc. Storna provedena v den příjezdu bude účtován ubytování dvě noci '(v případě, že rezerva je víc než jednu noc).

O radu čas příjezdu.
Recepce od 9:30 do 23:30 hodin
Check-in od 13:00 do 23:30
pro check-in mimo tyto hodiny, prosím, aby se s námi-Úprava přes e-mail nebo telefon

Skříňky a dveře klíče pro naše zákazníky jsou k dispozici 24 hodin denně, aby mohli přicházet a odcházet, jak se jim zachce.

Umístění - Níže jsou pěší trasu do našeho hostelu od všech příjezdu míst.  Nacházíme se na

Calle Augusto Plasencia, 5
Sevilla (Seville)
Sevilla, Provincia de Sevilla
Andalucía (Andalusia)
Spain  41004

Zeměpisná šířka: 37.38961, Zeměpisná délka: -5.99043

Jak se tam dostat

Níže jsou pěší trasu do našeho hostelu od všech příjezdu míst.  Nacházíme se na # 5 Calle Augusto Plasencia ve starém historickém centru Seville.  Tato velká centrum města je plné malých a zakřivených jedna cesta ulic, které tvoří veřejné dopravy velmi obtížné.  Doporučujeme vám vzít si taxi a zeptejte se jich, aby vás na Iglesia San Isidoro.  Když přijedete na kostele, měli byste snadno vidět naše ulice.  Jen pár kroků do Augusto Plasencia ulici zužuje.  Na tomto zúžení je místo, kde naše ubytovna je umístěna.  Podívejte se na bílé budovy trčí z ulice se žlutou trim.  Tam je malá taška na korunu nad velkou wodden dveře.  Na dveřích uvidíte naši značku.

Pokud se rozhodnete pro procházku pokynů nebo sledovat své vlastní a kdykoliv se ztratíte, ptejte lidí Iglesia San Isidoro a naše ulice na svém rohu, nebo požádat o Cuesta Rosario, který je na ulici, která se promění Augusto Plasencia (naše ulice ).

(Pozn. tam jsou 2 autobusové stanici v Sevilla.  Vědět, který z přijedete na):

Z autobusového nádraží-PRADO DE SAN SEBASTIAN

Po odchodu z hlavní dveře, hlavní silnice na levé straně je Av de Carlos V.  Od Av de Carlos V, tramvají na Plaza Nueva Metrocentro (je to poslední zastávka).  Pokud chcete chodit 10-15 minuty, místo aby tramvaje se můžete jen chodit podél tramvajové trati a dorazí na Plaza Nueva pěšky.  Od Plaza Nueva, chodit za velkého města sál (Ayuntamiento) na Plaza San Francisco.  Od Plaza San Fancisco chodit do 'Francisco Bruna' Street (která je na opačné straně Banco de España, mezi newstand ABC a velká červená budova).  Postupujte Francisco Bruna, neboť vítr do Plaza del Salvador.  Odtud název ulice se stává 'Villegas'. Pokračovat se Villegas (vedení velké červené stál kostel na levé straně), na pár krátkých bloků, až se stane 'Augusto Plasencia'.  Countinuing rovně, jen pár kroků do Augusto Plasencia ulici zužuje.  Na tomto zúžení je místo, kde naše ubytovna je umístěna.  Podívejte se na bílé budovy trčí z ulice se žlutou trim.  Tam je malá taška na korunu nad velkou wodden dveře.  Na dveřích uvidíte naši značku.

Od AEROPUERTO San Pablo:
 
Získejte na Airbusu Prado de San Sebastian (Sevilla), Jakmile se dostanete tam postupujte podle pokynů uvedených výše z PRADO DE SAN SEBASTIAN dospět k naší ubytovně.

Od AEROPUERTO de Jerez:

Vezměte airbus do Sevilla (Bude to trvat více či méně 45min.), Vystupte ve stanici autobusu Prado San Sebastian. Jakmile se dostanete tam postupujte podle pokynů uvedených výše z PRADO DE SAN SEBASTIAN dospět k naší ubytovně.

Od Plaza de autobusové nádraží ARMAS (pozn. tam jsou 2 autobusové stanici v Sevilla.  Vědět, který z JSTE AT):

Po odchodu z autobusového nádraží pěšky dolů Av Torneo vedení autobusového nádraží na levé straně.  Na konci odbočit doprava na autobusové nádraží 'Calle de Alfonso XII' po kilometru uvidíte (druhý), velký 'Cajasol' na levé straně, tam musíte odbočit vpravo na 'Calle Cuna'.  Pokračujte dolů Cuna až se dostanete na Plaza del Salvador s velkým červeným kostelem.  Na konci náměstí del Salvador odbočit vlevo do calle Villegas.  Pokračovat se Villegas za pár bloků, až se stane 'Augusto Plasencia'.  Countinuing rovně, jen pár kroků do Augusto Plasencia ulici zužuje.  Na tomto zúžení je místo, kde naše ubytovna je umístěna.  Podívejte se na bílé budovy trčí z ulice se žlutou trim.  Tam je malá taška na korunu nad velkou wodden dveře.  Na dveřích uvidíte naši značku.

Od Santa Justa nádraží:

POUŽITÍ POZOR - Tato trasa je chybějící chodníky a pěší stezky.

Autobusem číslo 32 na Plaza de Ponce de Leon.  Odtud pojedeme na velký kostel a chodit na západ dolů Calle Juan de Mesa.  Odbočit doleva na Calle Alhóndiga.  Pokračovat ve stejném směru jako to se změní na Calle Cabeza del Rey Don Pedro.  40 m později budete vidět BAR Kiko II, zde odbočit vpravo na naší ulici Augusto Plasencia (neoznačený).  Hned po minete bar trčí uprostřed ulice a ulice rozšiřuje, otočit se kolem a tam je vstup do hostelu. (Bílá budova trčí z ulice se žlutou trim.  Tam je malá taška na korunu nad velkou wodden dveře.  Na dveřích uvidíte náš znak)

Pokud máte nějaký problém nebo dotaz, prosím, zavolejte nám nebo pošlete nám e-mail, budeme v našich silách, aby vám pomohl.

taxi